Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Anielskie Anioły

Tematem konkursu jest anioł, wykonany w formie przestrzennej, dowolną techniką. Konkurs jest ściśle powiązany ze świętami Bożego Narodzenia i ma na celu rozbudzenie kreatywności w uczestnikach konkursu.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Konkurs wokalny, w którym soliści i zespoły prezentują się w utworach artystów obcojęzycznych. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży, jego pierwsza edycja miała miejsce w 2012 r. Konkurs ma na celu promocje utalentowanych dzieci i młodzieży oraz zachęcać do nauki języków obcych.

Najpiękniejsze serce z byle czego

Jest to konkurs związany ze Dniem Św. Walentego - Dniem Zakochanych. Pierwsza edycja konkursu obyła się w roku 2008 r. i nieprzerywanie konkurs jest organizowany każdego roku w lutym. Tematyką konkursu jest wykonanie serca z najbardziej niebanalnych przedmiotów.

Tradycje Wielkanocne

To konkurs plastyczny skierowany do wszystkich mieszkańców naszego miasta, zarówno do dzieci jak i dorosłych.
Konkurs ma skłonić dzieci i młodzież do przypomnienia i odtworzenia często zapomnianej tradycji, bądź poznania źródeł i szczegółów takich zwyczajów, które są żywe i kultywowane do dziś.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media