Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Ze Straussem przez Wiedeń

2019-10-28 16:48:58, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: koncerty
Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Teatru Miejskiego w Jaworze! Nie może tam Państwa zabraknąć!

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak ?Wielka sława to żart?, ?Usta milczą, dusza śpiewa?, ?Twoim jest serce me?, ?W rytm walczyka? w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy ?Czardasz? Montiego czy ?Taniec węgierski? Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, w noworocznej atmosferze podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!
5 stycznia 2020 r. godz. 17.00
Teatr Miejski w Jaworze
Odwiedź nas na facebooku: www.facebook.com/agencja.muzykanty

Bilety w cenie do nabycia w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury, online na www.JOK.jawor.pl oraz w serwisach www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
(w przypadku biletów grupowych prosimy o kontakt - tel. 609047163 lub agencja.muzykanty@gmail.com)
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media