Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Kapuścianka - Nowy Projekt Jaworskiego Ośrodka Kultury

2017-06-07 13:15:28, dodał: Łukasz, kategoria: ogólne
Miło nam poinformować, że jako nieliczni zostaliśmy wytypowani do realizacji zgłoszonego przez nas projektu pn. "Kapu-ścianka". Projekt realizowany jest w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury Kultura ? Interwencje 2017.

W ramach programu złożono 1187 wniosków. Wyłoniono 209 beneficjentów, którym przyznano dofinansowanie na realizację projektów. Łączna kwota dofinansowania wynosi 10 milionów złotych.

Grupa ok. 20 dzieci będzie uczestniczyć w cyklu działań plastyczno- animacyjnych opartych na odkrywaniu bogactwa wzornictwa dekoracyjnego regionu, poznanie kulturowego zróżnicowania, próby wypracowania czegoś na wzór regionalnego etnowzoru. Termin realizacji zadania przypada na okres od 05.06.2017 do 31.10.2017 r. W ramach zadania odbędą się warsztaty plastyczne, wycieczka do Muzeum Etnograficznego we Wrocławiu, twórcze spotkania z zespołem folklorystycznym, happening-zaproszenie do wspólnego malowania, animacje muzyczno-plastyczne oraz plenerowy spektakl ?FINTIKLUSZKI?, ,,FolkŚCIANKA|? - malowanie muralu oraz wernisaż powstałych prac.

Część działań projektowych zaplanowana jest dla szerokiej grupy odbiorców. Szczegóły wkrótce.
kapuscianka
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media