Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Operetka pn. "Gdy opera spotyka się z operetką"

2017-05-10 10:33:41, dodał: Łukasz, kategoria: wydarzenia
Zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu solistów najważniejszych scen muzycznych Wrocławia, Krakowa i Warszawy. Podczas wydarzenia przeniesiemy się w podróż po słynnych dziełach operowych i operetkowych. Nie zabraknie popisowych arii, miłosnych duetów, toastów, węgierskich czardaszy, pieśni neapolitańskich i tańców.

Artyści postarają się także udowodnić, dlaczego niektórym operetkom bliżej jest jednak do oper i odwrotnie. Zaprezentują także fragmenty z rzadko wykonywanych w Polsce dzieł. Będzie to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!

Liza Wesołowska - sopran
Tomasz Maleszewski - tenor
Sylwia Frączek - sopran
Magdalena Jaszczak - fortepian
Solistki Baletu sceny Kamienica

27 maja 2017 godz. 18:00
Teatr Miejski w Jaworze

W programie najsłynniejsze arie, duety oraz tańce z oper i operetek: m..in. Verdiego, Pucciniego, Dvoraka, Offenbacha, Lehara, Kalmana, Straussa oraz popisowe pieśni neapolistańskie.

Cena biletu: 30 zł ulgowy, 35 zł normalny

Rezerwacje grupowe: tel. 884 898 268
bilety@scenakamienica.pl
1234567
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media