Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert charytatywny w wykonaniu Pani Moniki Kuszyńskiej

2016-10-28 13:45:42, dodał: Gosia, kategoria: koncerty
Rodzice z grupy Wsparcia oraz członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Mutyzmem Selektywnym "Budujemy Mosty" serdecznie zapraszają na Koncert charytatywny w wykonaniu Pani Moniki Kuszyńskiej (dawnej wokalistki Varius Manx i finalistki konkursu Eurowizji w 2015 roku). Koncert odbędzie się 06.11.2016 r. o godz. 17.00w ECMENie
Cegiełki w cenie od 30 zł do nabycia w ECMENie. Prosimy gorąco o wsparcie inicjatywy.

Organizacji koncertu przyświeca szczytny cel rozpoczęcia zbiórki środków na utworzenie w naszym mieście Świetlicy Terapeutycznej, w której dzieci potrzebujące pomocy i wsparcia, a przede wszystkim dzieci ze spektrum autystycznego znalazłyby bezpieczną przystań. Mogłyby poprawić swoje relacje interpersonalne, nauczyłyby się zachowań pożądanych w sytuacjach społecznych, poszerzyłyby swoją wiedzę. Działania nasze mają przede wszystkim na celu ułatwienie naszym dzieciom startu w dorosłość.
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media