Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Koncert PKS Trio

2016-09-30 14:41:18, dodał: Łukasz, kategoria: koncerty
Zapraszamy na koncert do ECMEN 13.10 godzina 19:00

Pomysł projektu zrodził się w 2011 roku z inicjatywy Sebastiana Rucińskiego. Grupa trzech przyjaciół, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym stworzyła nietypowe brzmienie, wypracowane kilkunastoletnią współpracą na polskiej scenie rozrywkowej i jazzowej. 12 - miesięczna praca nad płytą przyniosła efekty w postaci licznych koncertów, pozytywnych recenzji w środowisku muzycznym oraz ogromnego entuzjazmu słuchaczy podczas koncertów.

Absolwenci Katowickiej Akademii Muzycznej, występujący na co dzień u boku gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej (m.in. Piotr Rubik, Kasia Kowalska, Zbigniew Wodecki, Kuba Badach, Elżbieta Adamiak), zrealizowali swój pierwszy, w pełni autorski projekt. Jedyna jak dotąd płyta zespołu "Przystanek Pierwszy" (LP2012) jest fuzją wielu gatunków, trafiających zarówno w gusta wymagających słuchaczy, jak i szerszego grona odbiorców. Koncert premierowy odbył się w lutym 2013 roku i był początkiem trasy koncertowej, której patronatem medialnym było "Radio Jazz FM".

Przemysław Smaczny (perkusja)
Kosma Kalamarz (bas)
Sebastian Ruciński (gitara)

Posłuchaj:

http://www.youtube.com/watch?v=ktTIt3ktVdA
https://www.youtube.com/watch?v=pM_qwqGZnTE

Cena:

Bilet normalny 15 zł
Bilet ulgowy 10 zł

Do nabycia w Jaworskim Ośrodku Kultury lub ECMEN
pks_trio
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media