Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
ECMEN
Jaworski Ośrodek Kultury
top

Rozmowy NIE TYLKO Polityczne

2015-04-07 14:00:16, dodał: Weronika, kategoria: ogólne
W imieniu Pana Emiliana Bery - Burmistrza Miasta Jawora oraz Pana Marcina Jankowskiego - Radnego Rady Miejskiej w Jaworze, serdecznie zapraszamy na spotkanie z Posłem RP Johnem Godsonem, które odbędzie się 18 kwietnia, o godzinie 17:00, w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.

Polacy, co często podkreślają socjolodzy, są społeczeństwem mało obywatelskim i nieufnym. Mało kto z nas angażuje się w działania organizacji pozarządowych, nie ufamy sobie nawzajem, nie ufamy rządzącym, posądzamy ich o złe intencje. Wiele jest tego przyczyn, naukowcy badają zjawisko od lat, ale warto o tym cały czas rozmawiać. Razem z moimi gośćmi - Posłem RP Johnem Godsonem i Burmistrzem Jawora Emilianem Berą, będziemy rozmawiać o wartościach w służbie publicznej i spróbujemy wypracować pozytywne wnioski, które pomogą kształtować dobre, obywatelskie społeczeństwo. Nieufność ludzi do polityki jest związana z samymi politykami, na każdym szczeblu, a zatem istotne jest jakimi wartościami powinny kierować się osoby pełniące funkcje publiczne. Będzie również czas na pytania do rozmówców, a sama rozmowa będzie miała charakter panelu w formie znanych programów publicystycznych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Marcin Jankowski
Godziny otwarcia
Kontakt
mapa
Social media